Expřítelkyně – v životě vždy krok zpátky

Jestliže existuje téma, které je dlouhé a mnohdy také těžce pochopitelné, pak jsou to vztahy. Určitě nikoho nepřekvapí, že každý vztah je jiný, ale v průběhu úplně stejný. Jednou je vše úžasné a podruhé zase dokáže pěkně potrápit a přivést člověka k šílenství. Pokud je vztah odkázán k ukončení, není zde žádný důvod vracet se k něčemu, co už mělo svůj konec. Ženy jsou navíc pro muže tvrdým oříškem, ale jestli je někdo, kdo vám ze života může udělat peklo, pak jsou to expřítelkyně. Mohou vás dokonce přivést až do takového stádia, kdy se v životě vrátíte zase zpátky.
otisk chodidel v písku

V takové situaci by vám mohlo pomoct zamyšlení se nad tím, co předcházelo ukončení vašeho vztahu. V takové chvíli vám dojde, že se nejednalo o nic banálního. Muselo vás k tomu něco vést. Je jedno, jestli kroky nebo činy, které se vám zdály neodpustitelné, a bylo pro vás nemyslitelné zůstat ve vztahu s ženou, se kterou to již nemělo smysl.

Máte pocit, že váš vztah potřeboval nějakou pauzu, abyste si uvědomili, že vlastně patříte k sobě? Upřímně řečeno si jen lžete do očí. Fakt, že jste si od sebe odpočinuli a jste více v pohodě, bylo je rozhodnutí vzdát se jeden druhého. Prosperující vztah nikdy nepotřebuje žádnou přestávku.

Velká spousta mužů má strach z nového začátku s jinou ženou. Mají tendenci se vracet k bývalé přítelkyni, od které už vědí, co mohou čekat. Jedná se ale o špatný důvod, abyste se zdržovali na místě a nehledali něco mnohem lepšího.
křížky na rukou

Vždy byste se měli zamyslet nad tím, co vám vlastně vztah na podruhé s vaší ex přinese. Rozhodně to bude zahrnovat věci jako vyčítání chyb, předhazování nedostatků, které už jednou prostě nepřijala, dlouhou cestu k tomu, aby bylo vše perfektní, trápení z toho, že jste již na podruhé udělali tu stejnou chybu apod.

Je potřeba si vše pořádně rozmyslet, než se do toho pustíte.