Detoxikace pomocí enterosgelu

Přirozená detoxikace probíhá neustále prostřednictvím orgánů, ale v současné moderní době to nemusí stačit. Každý z nás se den co den vystavuje různým toxickým a chemickým látkám, které se vyskytují v ovzduší a potravě. Navíc potraviny nyní obsahují mnohem méně vitamínu a minerálů než ty před 50 lety a zároveň se v průmyslově zpracovaných výrobcích nachází mnohem více konzervantů a nekvalitních náhražek. Náš organismus není schopen neutralizovat všechny tyto toxické látky, bakterie a viry. Hromadí se v buňkách, tkáních, krvi, v tlustém střevě a játrech, ukládají se a později ve větší koncentraci mohou způsobovat různá onemocnění. Pro zachování zdraví je potřeba vyhýbat těmto škodlivým vlivům a příležitostně udělat větší očistnou kúru.

 klobouk s květinou

Tělo vyčistíte půstem nebo popíjením zeleninových či ovocných šťáv několik dní za sebou. Pokud se vám tato procedura nechce absolvovat, můžete sáhnout např. po přípravku enterosgel. Užívá se orálně ve formě gelu, který následně působí v trávicím traktu. Vytváří pórovitou strukturu podobnou houbě a váže na sebe toxické látky, patogeny a alergeny, které odvádí pryč z těla.

 

Přípravek je vhodný při akutních i chronických zažívacích potížích. Jelikož se nevstřebává, je možné jej používat i dlouhodobě. Pohlcuje toxiny a tím zlepšuje funkci lidských orgánů. Zmírňuje projevy alergií, astmatu a zlepšuje kožní onemocnění. Působí příznivě na sliznici žaludku a střev, napomáhá správné funkci tlustého střeva, zlepšuje kvalitu krve a moči. Díky detoxikaci jednotlivých orgánů pomáhá zvyšovat obranyschopnost organismu. Je účinný i při otravě jídlem nebo požití velkého množství alkoholu. Jeho užívání je naprosto bezpečné, nemá žádné vedlejší účinky a je vhodný i pro těhotné ženy a kojence.

ruce kolem květu

Očista bude ještě o to účinnější, čím zdravější potraviny budete během užívání enterosgelu konzumovat. Zdá se to být jako zázrak a každému doporučuji jednou za čas detox organismu provést. Tento produkt přináší samá pozitiva a jak se říká, pokud nepomůže, neublíží. Jedinou jeho nevýhodou může být celkem vysoká cena.